معرفی برند HRUI

شرکت Shenzhen hongrui optical technology co.Ltd، شرکتی است که در حوزه فناوری نوری فعالیت میکند و به اختصار HRUI نامیده میشود. این شرکت در شهر شنزن چین تاسیس شده است و یکی از حرفه ای ترین و معتبر ترین شرکت های تولید کننده سوییچ های R&D و POE و محصولات OEM/ODM به شمار می رود.

همچنین متخصص در تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات محصولات ارتباطی شبکه هوشمند است، و سعی دارد نظر تمامی کاربران را با توجه به ارائه بهتر و کیفیت محصولات خود، جلب کند.

این مجموعه به عنوان یک مجموعه ملی فناوری پیشرفته از چندین ثبت اختراع تحقیقاتی برخوردار می‌باشد. استانداردهای بین المللی، الگو و سر لوحه مدیریت و خدمات R&D محصولات این شرکت گسترده چینی قرار دارد. با توجه به تجهیزات قابل تست، وجود جریان کار کارآمد در محصول، سهام کافی و بازرسی دقیق، این امکان را به طراحان می دهد که با اطمینان کافی به طراحی شبکه بپردازند و محصولات خود را به فروش برسانند.

کاربرد محصولات شرکت چینی HRUI

 • منبع تغذیه و مانیتور HD
 • منبع تغذیه و انتقال بی سیم AP
 • انتقال تلفن به وسیله شبکه، خانه هوشمند و سیستم خانه
 • سیستم نظارت سرعت و وجود راه ارتباطی با سرعت بالا
 • سیستم حفاظت از امنیت
 • سیستم انتقال تلویزیون پخش از راه دور و…

در حال حاضر بیش از ۳۲ شهر در چین مانند شانگهای و پکن مراکز خدمات و ارائه محصولات خود را راه اندازی کرده اند. همچنین بیش از ۷۰ کشور در سراسر جهان از جمله آمریکا، روسیه و برزیل هم با این کمپانی همکاری دارند.

محصولات اصلی که توسط شرکت HRUI تولید شده‌اند، عبارت است از:

 1. سوئیچ های POE unmanaged
 2. سوئیچ‌های اترنت صنعتی
 3. سوئیچ های فیبر
 4. تبدیل کننده رسانه های فیبری
 5. سوئیچ POE صنعتی و مدیریت L2/L3
سوئیچ PoE اچ ار یو ای HRUI HR900-AF-82N

از آنجایی که در انتخاب هر محصول یکسری آیتم هایی برای خریداران وجود دارد که باید از آن اطلاع داشته باشند تا بتوانند انتخاب درستی را با توجه به نیاز خود انجام دهند، لازم به ذکر است که شش ویژگی مهم سوئیچ شبکه برند HRUI را معرفی کنیم:

ویژگی کاربردی EXTEND در سوئیچ های شبکه HRUI:

می دانیم که فاصله انتقال داده توسط سوئیچ با کابل شبکه به طور نرمال ۱۰۰ متر است، اما سوئیچ شبکه ای که قابلیت EXTEND را پشتیبانی میکند توانایی افزایش فاصله تا ۲۵۰ متر را دارد. این قابلیت در همه سوئیچ های شبکه HRUI وجود ندارد و طراحان شبکه به هنگام انتخاب سوئیچ مورد نیاز، باید به وجود یا عدم وجود این قابلیت توجه داشته باشند.

ویژگی کاربردی VLAN در سوئیچ های شبکه HRUI:

امکان پشتیبانی از VLAN در برخی سوئیچ های شبکه HRUI، از نقطه قوت محصولات این کمپانی به شمار می رود. VLAN این امکان را به شما می‌دهد که به جای تهیه چندین سوئیچ، تنها با استفاده از یک سوئیچ شبکه یک لایه جدید برای بستر شبکه ایجاد کنید. با استفاده از این قابلیت، مدیریت کاربران شبکه آسان تر شده و با محدودیت فیزیکی هم برای قرارگیری استفاده کنندگان از شبکه مواجه نخواهید شد. این قابلیت در برخی از سوئیچ های شبکه HRUI وجود دارد و به هنگام انتخاب به این نکته توجه داشته باشید.

ویژگی کاربردی QOS در سوئیچ های شبکه HRUI:

برای اندازه گیری کمی کیفیت خدمات، چندین بعد مرتبط با سرویس شبکه اکثر آن مورد بررسی قرار می گیرد. مانند از بین رفتن بسته، توان مصرفی، سرعت بیت و تاخیر در انتقال و غیره. با استفاده از این ویژگی کاربردی میتوان نرخ بیت مورد نیاز، تاخیر و تغییرات تاخیر، از دست دادن بسته یا میزان خطای بیت را اندازه گیری و کنترل کرد.

ویژگی کاربردی POE Watchdog در برخی سوئیچ های شبکه HRUI:

سوئیچ شبکه ای که از این قابلیت پشتیبانی می کند به طور اتوماتیک ارتباط دستگاهش به وسیله PD چک میشود. اگر به هر دلیلی دوربین یا هر دستگاه PD ارتباطش قطع شود دستگاه امکان ریست و برقراری ارتباط مجدد را دارد. این قابلیت در تمامی سوئیچ های شبکه HRUI وجود ندارد و طراحان شبکه با توجه به نیاز خود به این نکته توجه داشته باشند.

وجود سوئیچ‌های سه پورت POE به عنوان PD در سوئیچ های شبکه HRUI:

طراحان شبکه در صورت کمبود پرت یا فاصله دیتا در این سوئیچ شبکه می توانند به عنوان سوئیچ کمکی از آن استفاده نمایند. نکته حائز اهمیت این است که سوئیچ در نقش PD می باشد و نیاز به اتصال برق ندارد و برق خود را از طریق سوئیچ اصلی POE تامین می کند.

وجود قطعه های اسپلیتر و اینجکتور POE با استاندارد BT :

دو نوع لوازم جانبی اسپلیتر و اینجکتور با استاندارد BT به وسیله کمپانی HRUI تولید شده اند. در صورت نیاز طراحان شبکه به ولتاژ تامین شده، میتوانند توسط این استاندارد و البته بقیه لوازم شبکه که توانایی این ولتاژ را داشته باشند، پایداری بقیه دستگاه های شبکه را تامین کنند.

نکته آخر در مورد سوئیچ شبکه های HRUI، وجود سرعت بالای دو نیم گیگابایت بر ثانیه به هنگام اتصال سوئیچ های شبکه HRUI به صورت توپولوژی حلقه است.

سوییچ HRUI
سوئیچ اترنت گیگ اچ ار یو ای HR-SWG1080